... executive search, headhunting, koučink, mediace
Hlavní stránka » O nás

Ing. Dagmar Mixanová

ředitelka

Telefon: +420 733 334 534
Skype: dagmar.mixanov
E-mail: dmixanova@wizardinn.cz
Web: www.wizardinn.cz

Facebook Linked In

O nás

Ing. Dagmar Mixanová

pro více informací můžete jít na http://www.linkedin.com/profile/view?id=196156533&trk=hb_tab_pro_top

 

EXECUTIVE SEARCH

Spolupracujeme s mnoha významnými společnostmi při vyhledávání zaměstnanců na pozice vyššího a středního managementu, stejně jako při hledání specialistů různých oborů.

Využíváme svých mnohaletých hlubokých znalostí pracovního trhu, většiny firem a společností v plzeňském regionu, vývoje v oblastech potřeb zaměstnavatelů, výše platů stejně jako moniturujeme postupné změny v nabídce a poptávce u jednotlivých oborů a druhů pozic.

 

KOUČINK

Protože v současné době je kladen důraz na na podpůrné procesy v personálním řízení, zaměřili jsme se na KOUČINK pro zaměstnance - kariérní koučink pro manažery, specialisty a pracovníky v dalších liniích jako efektivní způsob vysoké výkonnosti pracovníků a jako nástroj ke zvýšení stability  a omezení fluktuace zaměstnanců.

MEDIACE

je způsob řešení sporů a konfliktů za pomoci a podpory třetí strany, mediátora. MEDIACE se osvědčila jako efektivní, rychlý a levný způsob řešení sporů a konfliktů na pracovištích.
 

KOUČINK a  MEDIAČNÍCH TECHNIKY 

využíváme jako osvědčené metody ke zvýšení  stability a zlepšení spokojenosti zaměstnanců ve firemním prostředí, v pracovních a kariérních systémech, při řešení různých problémů, ke snižování fluktuace, ale také k podpoře nových zaměstnanců a zaměstnanců, kteří byli povýšeni, nebo těch, kteří odcházejí, ať už sami nebo nedobrovolně.

Aktuální pozice

Zobrazit všechny volné pozice
 

Mohlo by vás zajímatCo je u nás nového

12.06.13 | Mediace: řešení sporů, konfliktů

Od loňského září platí nový nový mediační zákon, který umožňuje vyřešit spor s po více
Archiv aktualit
Ing. Dagmar Mixanová

VŠ ekonomická, Karlova univerzita, fakulta právní postgraduální studium v oboru pracovní právo, zahraniční stáže v USA (Minneapolis) a Velká británie (Reading) v oblasti řízení..[více informací]

Facebook Linked In
Kontakt
Adresa: Ječná 2/604, 2. patro
326 00 Plzeň

T: +420 733 334 534
E: dmixanova@wizardinn.cz